Bezpłatne Szkolenie Online

Jak umawiać 7 /10 spotkań i dwukrotnie zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe dzięki modelowi O.K.S.P.R.Z.E.D.A.Ż?

W trakcie bezpłatnego webinaru dowiesz się:

Na czym dokładnie polega mój autorski model rozmowy handlowej O.K.S.P.R.Z.E.D.A.Ż. i w jaki sposób może Ci pomóc w Twojej codziennej pracy?

Jak w trakcie krótkiej rozmowy odkryć, na czym klientowi najbardziej zależy - dzięki metodzie P.S.P.O.P. będziesz dokładnie wiedział jak wzbudzić pożądanie u klienta!

Jak rozbroić dowolną obiekcję S.Z.T.U.R.M.E.M - wystarczy, że opanujesz tą metodę, a nigdy więcej nie dasz się wybić z równowagi niespodziewanej obiekcji!

Jak zmienić swoje nastawienie i przekonania, aby wspierały Cię w codziennej pracy zamiast ciągle podcinać skrzydła?

[Instrukcja] Jak krok po kroku umawiać spotkania z klientami - poznasz metodę Z.A.P.R.O.Ś., dzięki której niektórzy moi handlowcy i klienci mają nawet 70% skuteczność!

Prowadzący

Nazywam się Karol Froń i od 2007 roku zajmuję się sprzedażą. Swoją przygodę zaczynałem jako zwykły telemarketer oraz doradca biznesowy.


To, co odróżniało mnie od moich kolegów z pracy to nieustający głód wiedzy i chęć stawania się coraz lepszym sprzedawcą. Dzięki temu dość szybko zostałem menadżerem zespołów sprzedażowych. 


Dzisiaj jestem współwłaścicielem call center Contact Center One i a zdobyte doświadczenie zawodowe wykorzystuję do tego, aby szkolić własne zespoły sprzedażowe. 


Jestem też właścicielem firmy szkoleniowej SMC24 oraz autorem książki : "100 taktycznych zasad sprzedaży - jak sprzedawać w XXI wieku". Dodatkowo na podstawie swojego 10-letniego doświadczenia i ponad 30.000 przeprowadzonych rozmów z klientami "na zimno"opracowałem model rozmowy handlowej pt: "O.K.S.P.R.Z.E.D.A.Ż."

Karol Froń

Zdobądź łatwą do zastosowania wiedzę od praktyka sprzedaży i zwiększ swoje wyniki w kolejnych tygodniach!

Copyright © Karol Froń 2019

Wykonanie: Jakub Walewicz