Sprawdzona i skuteczna wiedza przedstawiona krok po kroku od praktyka sprzedaży.

Zapoznaj się z moimi produktami, szkoleniami stacjonarnymi oraz indywidualnymi konsultacjami i skorzystaj z mojego ponad 10-letniego doświadczenia!

Moje Produkty:

Akademia Sprzedaży SaleUp

Akademia SaleUp to miejsce, które w zaledwie kilka miesięcy ma Ci pomóc w dokonaniu trwałych zmian w Twoim życiu. Proces przez który będziesz przechodził ma jeden cel - zamienienie Cię w handlowca, który przy odpowiedniej znajomości produktu jest w stanie sprzedać niemal wszystko, kocha to co robi i zarabia na tym większe pieniądze niż 80% społeczeństwa.

Zawartość całej Akademii została przeze mnie zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić Ci wdrożenie zdobytej wiedzy w praktyce. Wiem, że często po całym dniu pracy jedyne o czym marzysz to odpoczynek. Nie zasypuje Cię więc zbędnymi informacjami, które do niczego nie są Ci potrzebne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

100 Taktycznych Zasad Sprzedaży

Książka ta zawiera najważniejsze zasady i wskazówki podane w skondensowanej formie, które miałem okazje zdobyć na przestrzeni 10 letniego doświadczenia w biznesie i sprzedaży.

Znajdziesz w niej wnioski wyciągnięte z ponad 30.000 przeprowadzonych rozmów z klientami oraz przerobioną wiedzę z setek przeczytanych książek i przesłuchanych audiobooków oraz dziesiątek szkoleń, konferencji i seminariów, w których uczestniczyłem lub które prowadziłem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

3-Tygodniowy Kurs Online
23 Strategie Wybitnych Sprzedawców

Skuteczna sprzedaż jest wynikiem odpowiednich przekonań, nawyków i strategii działania, które wybitni sprzedawcy zdobywają na "polu walki" podczas setek rozmów z potencjalnymi klientami.

Nie każdy ma jednak czas i ochotę, aby uczyć się ich przez lata na własnych błędach... Z tego też powodu stworzyłem 3-tygodniowy kurs online: "23 Strategie Wybitnych Sprzedawców", w którym pomagam Ci wdrożyć strategie działania wykorzystywane przez najskuteczniejszych sprzedawców.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

3-Tygodniowy Kurs Online
23 Strategie Wybitnych Menadżerów

 

Czy wiesz, że jednym z najskuteczniejszych sposobów na to, aby zwiększyć wyniki sprzedażowe Twojego zespołu/działu handlowego jest praca nad samym sobą?

Żadne stado nie będzie bowiem silniejsze niż jego własny lider!

Z tego też powodu przygotowałem dla Ciebie 3-tygodniowy kurs online pt:"23 strategie wybitnych menadżerów", który ma na celu zapoczątkować u Ciebie proces zmiany w charyzmatycznego przywódcę potrafiącego zamieniać przeciętnych handlowców w zespoły sprzedażowe bijące rekordy miesiąc po miesiącu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapis VOD z 2-dniowego warsztatu Deal Maker Pro

Zapis VOD ze szkolenia Deal Maker Pro to 11 modułów z 60 lekcjami HD o łącznej długości ponad 9 godzin oraz 9 plików pdf mających na celu ułatwić Ci wdrażanie zdobytej wiedzy w praktyce.

W trakcie jego trwania rozmowa handlowa zostaje rozłożona przeze mnie na części pierwsze. Następnie każdemu jej elementowi przypisuję zestaw konkretnych technik, strategii i metod, które mają popchnąć rozmowę dalej z klientem w pożądanym kierunku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Moje Szkolenia Stacjonarne:

3-godzinny warsztat

Czujesz, że stać Cię na więcej, ale coś ciągle staje na Twojej drodze? Dołącz do społeczności Success Mind Club i poznaj narzędzia, które w końcu pomogą Ci osiągnąć Twój potencjał!

Success Mind Club to cykl spotkań rozwojowych skierowanych do sprzedawców, freelancerów i przedsiębiorców, które odbywają się na terenie całej Polski.

Dowiesz się z nich w jaki sposób krok po kroku zmienić swoje obecne życie pod kątem finansów, zadowolenia z pracy czy relacji z innymi ludźmi!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

2-dniowy, intensywny warsztat

Podczas 2-dniowego warsztatu stacjonarnego "Deal Maker Pro" zapoznam Cię dokładnie z moim modelem rozmowy handlowej O.K.S.P.R.Z.E.D.A.Ż.

Podczas warsztatu bardzo duży nacisk położony jest praktykę. Po każdym omówionym schemacie, skrypcie czy technice poświęcamy sporo czasu na to, aby ją przećwiczyć.

Dzięki małej grupie (maksymalnie 10 osób) i praktycznemu charakterowi warsztatów każdy uczestnik jest wyposażany w umiejętności, które może z łatwością wykorzystywać już następnego dnia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Praca Indywidualna Ze Mną

Nagraj rozmowę telefoniczną ze swoim klientem a ja pomogę Ci zwiększyć ilość umawianych spotkań i zamykanych transakcji za pomocą telefonu - jedyne, co musisz zrobić, to mi ją przesłać, a pokaże Ci, co możesz poprawić, aby szybko zwiększyć swoją skuteczność!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Konsultacje Indywidualne
(Na żywo/Skype)

Czasami krótka rozmowa z osobą bardziej doświadczoną pozwala Ci natychmiast rozwiązać problemy, z którymi normalnie zmagałbyś się nawet przez kilka następnych tygodni lub miesięcy.

Podczas indywidualnej konsultacji jestem w stanie wyposażyć Cię w wiedzę, narzędzia i rozwiązania, które pozwolą Ci uporać się z dowolnym problemem sprzedażowym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Konsultacje Biznesowe
(Na żywo/Skype)

Podczas konsultacji firmowych skupiam się przede wszystkim na tym, aby pomóc Ci w rozwiązaniu problemów występujących w Twoich kanałach sprzedażowych oraz w osiąganiu określonych celów sprzedażowych przez Twoją firmę.

Ich charakter zależy przede wszystkim od Twoich potrzeb - mogą przybrać formę kilku rozmów lub stanowić bardziej złożony proces podczas którego osobiście pomagam wdrażać w Twojej firmie różne rozwiązania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Karol Froń

Przedsiębiorca, mówca, trener i coach sprzedaży i zarządzania. Od 2007 r. związany z branżą telekomunikacyjną, wykonał ponad 30 000 rozmów z klientami, a do dziś aktywnie sprzedaje przez telefon m.in swoje szkolenia i produkty. Jego mottem jest „Do odważnych świat należy” i tego uczy na swoich szkoleniach, webinarach, a także licznych występach na konferencjach w roli prelegenta.

Polub Mojego Fanpage