Close

Bezpłatne Szkolenie Online

Jak w ciągu 90 dni przynajmniej 2-krotnie zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe?

*Tylko 100 wolnych miejsc!

W trakcie bezpłatnego webinaru dowiesz się m.in:

[WAŻNE] Jakie są 3 główne klucze do sukcesu w świecie sprzedaży - wystarczy, że się na nich skupisz, a szybko zaczniesz zwiększać swoją skuteczność!

Na czym dokładnie polega mój autorski model rozmowy handlowej O.K.S.P.R.Z.E.D.A.Ż. i w jaki sposób może Ci pomóc w Twojej codziennej pracy?

[Instrukcja] Jak krok po kroku umawiać spotkania z klientami - poznasz metodę Z.A.P.R.O.Ś., dzięki której niektórzy moi handlowcy i klienci mają nawet 70% skuteczność!

Jak w trakcie krótkiej rozmowy odkryć, na czym klientowi najbardziej zależy - dzięki metodzie P.S.P.O.P. będziesz dokładnie wiedział jak wzbudzić pożądanie u klienta!

Jak rozbroić dowolną obiekcję S.Z.T.U.R.M.E.M - wystarczy, że opanujesz tą metodę, a nigdy więcej nie dasz się wybić z równowagi niespodziewanej obiekcji!

Prowadzący

Nazywam się Karol Froń i od 2007 roku zajmuję się sprzedażą. Swoją przygodę zaczynałem jako zwykły telemarketer oraz doradca biznesowy.


To, co odróżniało mnie od moich kolegów z pracy to nieustający głód wiedzy i chęć stawania się coraz lepszym sprzedawcą. Dzięki temu dość szybko zostałem menadżerem zespołów sprzedażowych. 


Dzisiaj jestem współwłaścicielem call center Contact Center One i a zdobyte doświadczenie zawodowe wykorzystuję do tego, aby szkolić własne zespoły sprzedażowe. 


Jestem też właścicielem firmy szkoleniowej SMC24 oraz autorem książki : "100 taktycznych zasad sprzedaży - jak sprzedawać w XXI wieku". Dodatkowo na podstawie swojego 10-letniego doświadczenia opracowałem model rozmowy handlowej pt: "O.K.S.P.R.Z.E.D.A.Ż."

Karol Froń

Zdobądź łatwą do zastosowania wiedzę od praktyka sprzedaży i zwiększ swoje wyniki w kolejnych tygodniach!

*Tylko 100 wolnych miejsc!

Copyright © Karol Froń 2017

Wykonanie: Jakub Walewicz