Indywidualne Konsultacje Sprzedażowe z Karolem!

Otrzymaj spersonalizowane, dopasowane w 100% do Twoich potrzeb rozwiązania, dzięki którym niemal natychmiastowo pozbędziesz się swoich problemów i z łatwością osiągniesz wyznaczone cele!

Dzięki indywidualnym konsultacjom ze mną:

zaoszczędzisz pieniądze, energię i czas, który spędziłbyś na testowaniu rozwiązań, które ostatecznie nie sprawdziłyby się w Twojej sytuacji!

zidentyfikujesz prawdziwe źródło swoich problemów - częściej niż byś tego chciał koncentrujesz się nie na tym, na czym powinieneś!

masz dostęp do całej mojej wiedzy i doświadczenia, które przez ostatnie 10 lat zdobywałem najpierw jako sprzedawca, a później zarządzając ponad 100 handlowcami oraz prowadząc własne firmy.

otrzymasz gotowe rozwiązania Twoich problemów dopasowane w 100% do Twoich potrzeb, możliwości czy branży w której działasz!

"Godzina konsultacji ze mną zaoszczędzi Ci miesięcy frustracji spędzonych na próbach samodzielnego rozwiązania Twojego problemu!"

DLACZEGO KONSULTACJE SĄ AŻ TAK WARTOŚCIOWE?

Gdy na naszej drodze pojawia się problem, z którym od dłuższego czasu nie możemy sobie poradzić i który utrudnia nam realizację założonych celów, mamy tak naprawdę dwa wyjścia...


Możemy po pierwsze samodzielnie szukać rozwiązania poprzez liczne próby i popełniane błędy. 


Zazwyczaj stosujemy wtedy po kolei różne strategie i techniki, które poznaliśmy z książek, artykułów i szkoleń. Skrycie liczymy na to, że któraś z nich pozwoli nam w końcu pokonać przeszkodę, z którą od tak dawna się zmagamy.


Samodzielne dojście do rozwiązania potrafi zająć wtedy tygodnie, czasami miesiące, a niektórym nie udaje się go znaleźć nigdy...


Na szczęście jest jeszcze jedno wyjście...


Polega ono na skorzystaniu z pomocy DOŚWIADCZONEGO praktyka, który w oceanie dostępnych strategii, technik i metod wskaże Ci te, które zadziałają w Twojej branży i przyniosą najszybsze efekty.


Umawiając się na konsultacje ze mną masz pewność, że wyjdziesz z nich z gotowym planem działania, który w końcu umożliwi Ci realizację Twoich celów!

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu wskażę Ci najszybszą i najłatwiejszą drogę do realizacji Twojego celu!

JAK WYGLĄDA TO W PRAKTYCE?

Dokonaj zakupu konsultacji

Na dole tej strony znajdziesz odnośnik do sklepu - wykup taką ilość konsultacji, jaka Cię interesuje (do wyboru masz konsultację 0,5 h oraz 1h)

Krok I

Określ temat konsultacji

Po dokonaniu zakupu konsultacji napisz do mnie maila (karolfron@smc24.pl) z informacją, w czym chciałbyś, abym konkretnie Ci pomógł.

Krok II

Kontakt telefoniczny przed konsultacją

W ciągu 48 godzin (dni robocze) od otrzymania od Ciebie maila, zadzwonię do Ciebie, aby ustalić szczegóły naszej konsultacji oraz dokładny jej termin.

Krok III

Konsultacja na żywo/telefonicznie/skype

O określonej wcześniej dacie i godzinie, spotykamy się u mnie w biurze w Częstochowie albo rozmawiamy przez Skype lub telefon.

Krok IV

ILE WYNOSI INWESTYCJA W KONSULTACJE?

Nie będę tego ukrywał - moje konsultacje nie należą do najtańszych... Inwestując jednak swoje pieniądze w rozmowę ze mną masz gwarancję tego, że otrzymasz rozwiązanie swojego problemu. Nawet 30 minutowa konsultacja jest w stanie zaoszczędzić Ci całe tygodnie, które normalnie zmarnowałbyś na podążanie w niewłaściwym kierunku!


Poniżej masz możliwość wykupienia konsultacji 30 minutowym oraz 60 minutowym.

Brief przed konsultacją

Konsultacja na żywo/skype/telefon

30 MINUT

Rozwiązanie Twojego problemu

200 zł

Brief przed konsultacją

60 MINUT

Konsultacja na żywo/skype/telefon

400 zł

Rozwiązanie Twojego problemu

4 x 60 MINUT

Brief przed konsultacją

Konsultacja na żywo/skype/telefon

Rozwiązanie Twojego problemu

1600 1200 zł