Close

Indywidualne Konsultacje Sprzedażowe z Karolem!

Otrzymaj spersonalizowane, dopasowane w 100% do Twoich potrzeb rozwiązania, dzięki którym niemal natychmiastowo pozbędziesz się swoich problemów i z łatwością osiągniesz wyznaczone cele!

otrzymasz gotowe rozwiązania Twoich problemów dopasowane w 100% do Twoich potrzeb, możliwości czy branży w której działasz!

Dzięki indywidualnym konsultacjom ze mną:

masz dostęp do całej mojej wiedzy i doświadczenia, które przez ostatnie 10 lat zdobywałem najpierw jako sprzedawca, a później zarządzając ponad 100 handlowcami oraz prowadząc własne firmy.

zaoszczędzisz pieniądze, energię i czas, który spędziłbyś na testowaniu rozwiązań, które ostatecznie nie sprawdziłyby się w Twojej sytuacji!

zidentyfikujesz prawdziwe źródło swoich problemów - częściej niż byś tego chciał koncentrujesz się nie na tym, na czym powinieneś!

"Godzina konsultacji ze mną zaoszczędzi Ci miesięcy frustracji spędzonych na próbach samodzielnego rozwiązania Twojego problemu!"

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu wskażę Ci najszybszą i najłatwiejszą drogę do realizacji Twojego celu!

DLACZEGO KONSULTACJE SĄ AŻ TAK WARTOŚCIOWE?

Gdy na naszej drodze pojawia się problem, z którym od dłuższego czasu nie możemy sobie poradzić i który utrudnia nam realizację założonych celów, mamy tak naprawdę dwa wyjścia...


Możemy po pierwsze samodzielnie szukać rozwiązania poprzez liczne próby i popełniane błędy. 


Zazwyczaj stosujemy wtedy po kolei różne strategie i techniki, które poznaliśmy z książek, artykułów i szkoleń. Skrycie liczymy na to, że któraś z nich pozwoli nam w końcu pokonać przeszkodę, z którą od tak dawna się zmagamy.


Samodzielne dojście do rozwiązania potrafi zająć wtedy tygodnie, czasami miesiące, a niektórym nie udaje się go znaleźć nigdy...


Na szczęście jest jeszcze jedno wyjście...


Polega ono na skorzystaniu z pomocy DOŚWIADCZONEGO praktyka, który w oceanie dostępnych strategii, technik i metod wskaże Ci te, które zadziałają w Twojej branży i przyniosą najszybsze efekty.


Umawiając się na konsultacje ze mną masz pewność, że wyjdziesz z nich z gotowym planem działania, który w końcu umożliwi Ci realizację Twoich celów!

Konsultacja na żywo/telefonicznie/skype

Kontakt telefoniczny przed konsultacją

JAK WYGLĄDA TO W PRAKTYCE?

Dokonaj zakupu konsultacji

Krok III

Na dole tej strony znajdziesz odnośnik do sklepu - wykup taką ilość konsultacji, jaka Cię interesuje (do wyboru masz konsultację 0,5 h oraz 1h)

Krok IV

Krok I

W ciągu 48 godzin (dni robocze) od otrzymania od Ciebie maila, zadzwonię do Ciebie, aby ustalić szczegóły naszej konsultacji oraz dokładny jej termin.

Określ temat konsultacji

Po dokonaniu zakupu konsultacji napisz do mnie maila (karolfron@smc24.pl) z informacją, w czym chciałbyś, abym konkretnie Ci pomógł.

O określonej wcześniej dacie i godzinie, spotykamy się u mnie w biurze w Częstochowie albo rozmawiamy przez Skype lub telefon.

Krok II

ILE WYNOSI INWESTYCJA W KONSULTACJE?

Nie będę tego ukrywał - moje konsultacje nie należą do najtańszych... Inwestując jednak swoje pieniądze w rozmowę ze mną masz gwarancję tego, że otrzymasz rozwiązanie swojego problemu. Nawet 30 minutowa konsultacja jest w stanie zaoszczędzić Ci całe tygodnie, które normalnie zmarnowałbyś na podążanie w niewłaściwym kierunku!


Poniżej masz możliwość wykupienia konsultacji 30 minutowym oraz 60 minutowym.

Brief przed konsultacją

Rozwiązanie Twojego problemu

Konsultacja na żywo/skype/telefon

30 MINUT

Rozwiązanie Twojego problemu

1600 1200 zł

200 zł

400 zł

4 x 60 MINUT

Brief przed konsultacją

60 MINUT

Brief przed konsultacją

Konsultacja na żywo/skype/telefon

Konsultacja na żywo/skype/telefon

Rozwiązanie Twojego problemu