INDYWIDUALNE KONSULTACJE DLA TWOJEJ FIRMY

Gwałtowny wzrost efektywności Twojego działu sprzedaży oraz liczby zamówień, dzięki moim autorskim metodom!

Zidentyfikuje główne problemy hamujące Twoją sprzedaż

KORZYŚĆ I

Opracuję indywidualny plan rozwoju dla Twojej firmy

KORZYŚĆ II

Pomogę wdrożyć strategie dopasowane do Twojej branży

KORZYŚĆ III

Na czym polegają konsultacje dla firm?

Podczas konsultacji firmowych skupiam się przede wszystkim na tym, aby pomóc Ci w rozwiązaniu problemów występujących w Twoich kanałach sprzedażowych oraz w osiąganiu określonych celów sprzedażowych przez Twoją firmę.


Ich charakter zależy przede wszystkim od Twoich potrzeb. 


Mogą one przybrać formę kilku rozmów podczas których upewnimy się, że podążasz we właściwym kierunku. 


Równie dobrze mogą one stanowić bardziej złożony proces podczas którego dokładnie analizuję sytuację Twojej firmy pod kątem procesów sprzedażowych(np. odsłuchuję rozmowy twoich telemarketerów), identyfikuję ich słabe punkty oraz szkolę Twoich handlowców, sprzedawców czy dział obsługi ze szczególnych uwzględnieniem specyfiki Twojej branży.

"Pomogę Ci znaleźć i wdrożyć rozwiązania prowadzące wprost do większej ilości zamówień i klientów!"

Oto konkretnie działania, w których mogę Ci pomóc:

Analiza zachowań sprzedażowych Twoich handlowców

Aby sprawdzić, co można poprawić w procesach sprzedażowych w Twojej firmie mogę m.in. odsłuchać i dokładnie przeanalizować rozmowy Twoich telemarketerów, a nawet pojechać z Twoimi handlowcami na kilka spotkań, doradzając im jednocześnie, co mogą poprawić.

Efektywne zarządzanie zespołami sprzedażowymi

Opracuję plan dla Twoich kierowników i menadżerów zespołu, dzięki któremu będą lepiej zarządzali swoją grupą handlowców. Pomogę również w opracowaniu systemu motywacyjnego, który będzie dla Twoich pracowników atrakcyjny i mobilizujący do zwiększania ich efektywności sprzedażowej.

Optymalizacja i tworzenie efektywnych procesów sprzedażowych
(w tym skryptów sprzedażowych)

Pomogę Ci wdrożyć procesy sprzedażowe, które znacznie poprawią efektywność wszystkich Twoich handlowców i sprzedawców, którzy zaczną je stosować. Mogę również stworzyć dla Ciebie skuteczne skrypty sprzedażowe dostosowane w 100% do Twojej branży i potrzeb.

Szkolenie handlowców i rozwój ich umiejętności

Przygotuję dla Ciebie szkolenie/pakiet szkoleń uwzględniający specyfikę Twojej branży oraz potrzeby. Wyposażę Twoich handlowców w konkretne narzędzia i umiejętności, dzięki którym ich efektywność sprzedażowa zwiększy się już po pierwszym dniu warsztatu sprzedażowego.

Pomoc w znalezieniu dobrego źródła baz danych

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży call-center wiem, gdzie szukać najlepszych, legalnych źródeł baz potencjalnych klientów oraz czym takim się kierować podczas ich wybierania.

Pomoc w znalezieniu dobrego CRM

System CRM(Customer Relationship Management) idealnie dopasowany do potrzeb Twoich handlowców i telemarketerów jest w stanie zwiększyć ich wydajność nawet o kilkadziesiąt procent! 

Zależy Ci na szybkich i trwałych efektach? Umów się na niezobowiązującą, wstępną rozmowę!

Aby upewnić się, że konsultacje indywidualne ze mną są najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy w pierwszej kolejności muszę poznać Twoje oczekiwania, potrzeby i problemy, z którymi na chwilę obecną się zmagasz.


Z tego też powodu gorąco zapraszam Cię na niezobowiązującą rozmowę wstępną podczas której określimy, czy jestem dla Ciebie właściwą osobą oraz jak może wyglądać nasza współpracą - wliczając w to wysokość Twojej inwestycji.


Aby się na nią ze mną umówić, wypełnij poniższy formularz, a ja w ciągu 24 godzin do Ciebie oddzwonię!

"Tak! Chcę umówić z się Tobą Karolu na wstępną rozmowę!"

Nie lubisz wypełniania formularzy? Zadzwoń! Oto mój numer: 731-555-524

Karol Froń - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2017
Wykonanie: Jakub Walewicz